Будівництво загальної газової мережі вул. Квітнева (ділянки №№1-29,2-24)

By | Квітень 23, 2017

Розмір внеску в ОК “Розсошанський” на будівництво загальної газової мережі по вул.  Квітнева (ділянки з №№ 1-29,2-24) становить 12000 грн. з однієї ділянки (плата за не стандартне приєднання).   Після оплати будівництва загальної газової магістралі по вулиці, для встановлення приладу обліку газу (лічильника та редуктора зниження тиску) безпосередньо біля ділянки, додатково необхідно сплатити в ПАТ “Хмельницькгаз” 11268 грн. за стандартне приєднання. З понеділка, 24 квітня 2017 року, розпочався  збір внесків.

25 травня 2017 року укладено відповідний договір з ПАТ “Хмельницькгаз” на будівництво магістральної газової мережі, у липні 2017 року розпочато БМР.  З 25 січня  2018 року мешканцями вул. Квітнева розпочато споживання газу.   

Прохання до всіх, хто має бажання підключитися до газової мережі на вулиці Квітнева та ще не здав  гроші, здійснити свій внесок .

Прохання до всіх, хто здав внесок, отримати у Голови Правління відповідну довідку  – згоду на приєднання до газових мереж та пам”ятку щодо подальших дій з підключення ділянки (домоволодіння) з переліком документів, місця, куди потрібно звертатися тощо.

 

Голова Правління ОК “Розсошанський” Шупта О.М.