Кінець будівництва

Пам’ятка забудовнику з оформлення документів
щодо завершення будівництва

Для одержання документів про завершення будівельних робіт (здачі будинку в експлуатацію) забудовнику необхідно:
1. В 4-х примірниках зробити копії таких документів (пакет документів):
– паспорту (перша, друга сторінка, місце реєстрації) та ідентифікаційного коду власника земельної ділянки;
нотаріально – посвідчені копії документів на право власності на земельну ділянку (акт на право власності або договір купівлі – продажу (дарування), свідоцтво або витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності тощо),
– будівельного паспорту;
– повідомлення про початок будівельних робіт.
2. Одержати у 2-х примірниках Голови Правління адресну довідку про присвоєння адреси земельній ділянці (один примірник документів з п. 1 надається Голові Правління).
3. Провести інвентаризацію та виготовити технічний паспорт на будівлю, господарські приміщення, гаражі тощо (всі об’єкти). Таку роботу може провести інженер-інвентаризатор ФОП Довгалюк Любов Іванівна (моб.тел.097-205-60-26, м. Хмельницький, вул. Подільська, 21, ТЦ «Магніт», 3 поверх). Для інженера-інвентаризатора надається один пакет документів (п.1) та примірник довідки Голови Правління.
4. В архітектурному бюро Хмельницької райради (у відділі архітектури, будівництва та ЖКГ Хмельницької РДА, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 122, приміщення Хмельницької РДА, 3 поверх, кабінет № 308, відповідальний працівник Нелипович Максим Миколайович, моб.тел. (097)942-58-81) отримати адресну довідку відділу архітектури, будівництва та ЖКГ Хмельницької РДА – через ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг).
5. На підставі даних технічного паспорту заповнити декларацію про готовність об’єкта до експлуатації згідно Вимог Постанови КМ України № 461 від 13.04.2011 року «Порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів», яку подати в Державну архітектурно-будівельну інспекцію (ДАБІ) Хмельницької області (м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87/2, приймальні дні – понеділок з 10 до 13, середа з 14 до 17 годин) разом із пакетом документів – через ЦНАП.
6. Затверджену декларацію про готовність об’єкта до експлуатації разом із копіями та оригіналами пакету документів, технічним паспортом, адресною довідкою відділу архітектури, будівництва та ЖКГ Хмельницької РДА особисто подати в Державну реєстраційну службу України (м. Хмельницький, вул. Пилипчука, 3) для одержання свідоцтва на право власності на об’єкт нерухомості.