Умови підключення до газової мережі

УМОВИ ПРИЄДНАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ДО ГАЗОВИХ МЕРЕЖ ОК «РОЗСОШАНСЬКИЙ»

 На даний час обслуговуючим кооперативом (ОК) «Розсошанський» розроблений загальний проект газифікації земельних ділянок, що перебувають у власності та обслуговуванні Кооперативу. Технологічно є можливим забезпечити постачання газу на будь-яку ділянку на території ОК «Розсошанський». З 25.12.2014 року розпочато споживання газу на території масиву. Для приєднання земельних ділянок цього масиву до газових мереж обов’язковою умовою є:

 1. Оплатити внесок на розробку загального проекту газифікації – 2200 грн. за одну ділянку.
 2. Cплатити внесок в розмірі 12000 (дванадцять тисяч) грн. за будівництво загальної газової мережі ОК «Розсошанський».
 3. Отримати довідку у Голови Правління про відсутність заборгованості по сплаті обов’язкових внесків та наявності дозволу підключення до існуючих (або таких що будуються) газових мереж ОК «Розсошанський».

Після цього підключення до газових мереж та отримання документів покладається на власника земельної ділянки, якому необхідно:

 1. Особисто прибути в Сервісний центр РГК «Хмельницькгаз» (м. Хмельницький, вул. Свободи,22) та надати для укладання договору про стандартне приєднання наступні документи:
 • копію паспорту (1, 2 сторінки та сторінка з відміткою про реєстрацію);
 • копію ідентифікаційного коду;
 • копії документів на право власності на земельну ділянку;
 • будівельний паспорт (або містобудівні умови та обмеження);
 • повідомлення про початок будівельних робіт (декларація про дозвіл на початок будівельних робіт);
 • проект на будинок, що будується;
 • технічний паспорт на будинок, що побудований.
 1. Укласти договір з РГК «Хмельницькгаз» на стандартне приєднання до газових мереж ОК «Розсошанський».
 2. Оплатити вартість стандартного приєднання до газових мереж ОК «Розсошанський» (у 2021 році – 14800 грн., що включає в себе проведення топографічної зйомки, видачу технічних умов, прокладання магістралі від загальної труби до ділянки – копання рову та відновлення дорожнього полотна, встановлення ящика, де розташований редуктор пониження тиску та газовий лічильник) – термін виконання до 90 днів з дня оплати.
 3. Оплатити вартість проекту газифікації у будинку в розмірі 800 грн.
 4. Оплатити вартість будівництва мережі до будинку та внутрішніх мереж будинку – вартість різна в залежності від характеристик розробленого проекту та оплачується після складання кошторису по даних проекту.
 5. Пройти перевірку димохідних систем будинку безпосередньо в будинку з виїздом спеціаліста до будинку РГК «Хмельницькгаз».
 6. Пройти інструктаж в кабінети № 607 РГК «Хмельницькгаз» (користування газовими приладами, димоходом тощо) за адресою: м. Хмельницкьий, Проспект Миру ,41.
 7. В Сервісному центрі РГК «Хмельницькгаз» ((м. Хмельницький, вул. Свободи,22) укласти договір на обслуговування та почати безпечно користуватися власною газовою мережею.