Умови підключення до електромережі

УМОВИ ПРИЄДНАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ОК «РОЗСОШАНСЬКИЙ»

 На даний час обслуговуючим кооперативом (ОК) «Розсошанський» надається послуга замовникам з приєднання земельних ділянок до електричних мереж, що перебувають у власності та обслуговуванні Кооперативу.

Для приєднання земельної ділянки замовника (в межах  масиву), яка не приєднана  до електричних мереж , обов’язковою умовою є:

  • подання письмової заяви та вступ власника земельної ділянки в члени Кооперативу, сплата разового вступного внеску в розмірі 6000 грн. ;
  • оплата обов’язкових внесків за:

розроблення детального плану території (надання адрес)– 500 грн.

загальний проект газифікації – 2200 грн.

будівництво загального проїзду (дороги) по вулиці – 12000 грн.

будівництво мережі Інтернет та відеоспостереження – 5000 грн.

будівництво загальної огорожі масиву  – 3000 грн.

будівництво загальної газової мережі  масиву  – 12000 грн. (при наявності збудованої загальної газової мережі на вулиці)

  • постійна сплата членських внесків (450 грн. за один квартал, всього 1800 грн. в рік);
  • укладання письмового договору на приєднання та користування електричною мережею ОК «Розсошанський»;
  • повна оплата першого етапу приєднання.

Приєднання земельних ділянок до електричних мереж ОК «Розсошанський» та підключення електроустановок на земельній ділянці до діючих КТП, при наявності вільної (резервної) потужності передбачає дві стадії:  

1-ий етап – одержання права використання Замовником електричної потужності комплектної трансформаторної підстанції (КТП) ОК «Розсошанський» в розмірі 10 кВт трьохфазної напруги на одну земельну ділянку (напруга 380 Вольт, сила струму 16 Ампер) для підключення на Земельній ділянці Замовника електроустановок та будівництво повітряної лінії електропередач (ПЛ) 0.4 кВ до земельної ділянки (здійснюється встановлення електричної опори біля земельної ділянки Замовника з підведеним повітряним шляхом за допомогою проводу (СІП) та іншого необхідного обладнання електроживлення, проведення до Земельної ділянки зовнішнього освітлення з встановленням освітлювальних приладів; на цьому етапі Замовником здійснюється резервування та оплата потужності, а також оплачується побудова ПЛ 0,4 кВ, що є власністю ОК «Розсошанський»). Вартість приєднання (резервування потужності в КТП, оплата проектних робіт, будівництва КТП, повітряної та/або кабельної лінії 10 кВ, повітряної лінії  0.4 кВ та системи освітлення ) становить 75000 грн. Замовник отримує Договір на приєдання та користування елетрчиною мережею та додаток – Технічні умови на підключення електроустановок на земельній ділянці Замовника.

Отримані кошти зараховуються в неподільний фонд ОК, витрачаються на будівництво та обслуговування електричної мережі, а також на загальні потреби кооперативу. 

2-ий етап – встановлення на електричній опори поруч із земельною ділянкою Замовника  сертифікованого  та параметризованого в органах УКРСЕПРО 3-х тарифного засобу комерційного обліку (ЗКО) електричної енергії (складється з  СІП (спуск ізольованого проводу від загальної  лінії 0.4 кВ, металевого ящику, електронного лічильника, 2-х автоматів струму 16Ампер/380 Вольт, розеток 220 В та 380 В, контуру заземлення). На цьому етапі Замовником здійснюється оплата комплектації та встановлення ЗКО на землях загального користування  на електричній опорі, що є власністю кооперативу. Замовник отримує Технічні умови на підключення електроустановок на земельній ділянці Замовника. Вартість встановлення ЗКО становить 10500 грн.

Виконання 1-го та 2-го етапу ОК «Розсошанський» здійснює із залученням юридичної особи (фізичної особи – підприємця), що має право (діючу ліцензію) на проведення відповідного переліку робіт та з якою укладений договір.   

 При відсутності вільної (резервної) потужності в існуючих КТП та необхідності будівництва нової КТП вартість приєднання буде додатково включати або вартість оплати додаткових ТУ (підвищення потужності для конкретної КТП, зміна та погодження до існуючого проекту) або:

  • отримання та оплату нових технічних умов та резерву потужності на рахунок АТ «Хмельницькобленерго» для будівництва нової КТП;
  • розробка та погодження проекту зовнішніх мереж 10 кВ для нової КТП та мереж 0.4 кВ; 
  • оплату будівництва нової КТП та будівництва ПЛ-0.4 кВ до конкретної ділянки.  

В такому випадку вартість приєднання розраховується індивідуально, але не може бути менше ніж  75000 грн. на одну ділянку за 10 кВт потужності з побудованою ПЛ-0.4 кВ до ділянки.  

У випадку придбання у власність земельної ділянки, на яку є Договір на приєднання до електричних мереж попереднього власника, новий власник ділянки подає заяву на вступ в ОК (встановленої форми), сплачує заборгованість по внесках (при наявності такої заборгованості у попереднього власника) та отримує  новий Договір з існуючою дозволеною потужністю на ділянку (разом із Технічними умовами приєдання).