Про нас

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

20.10.2011 року Хмельницькою РДА Хмельницької області зареєстровано обслуговуючий кооператив (ОК) «Розсошанський» (код ЄДРПОУ 37915527, с. Розсоша Хмельницького району). Територія ОК «Розсошанський» розташована на землях Розсошанської сільської ради Хмельницького району (з 30.09.2021 року венсено у межі села Розсоша) та межує з м. Хмельницький (мікрорайон «Ружична»). Землі членів ОК «Розсшанський» та місто Хмельницький розділяє асфальтована автомобільна дорога О231702 «Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знамянка (через Жучківці-Ружична)».

Кооператив є неприбутковою організацією, діяльність здійснює виключно за рахунок вступних, членських, цільових внесків членів Кооперативу.  

Метою діяльності Кооперативу є надання послуг (виключено членам Кооперативу) із забезпечення електро- та газопостачання, системи освітлення та охорони, будівництво доріг, під’їздів, заїздів, вулиць, стоянок автотранспорту, місць збирання твердих побутових відходів, місць відпочинку тощо.

Всього на території масиву всього розташовано 250 земельних ділянок, побудовано та ведеться будівництво загалом 120 будинків. Постійно мешкає 80 родин.

На балансі, в експлуатації та у постійному обслуговуванні знаходиться 4 комплектних трансформаторних підстанції та мережі повітряних ліній електропередач 10 кВ та 0,4 кВ, споживачі користуються трьох тарифними (три зонними) приладами обліку електроенергії. В наявності 7 км доріг та проїздів з твердим покриттям (щебінь вапняковий або гранітний). Зовнішніми мережами газифіковано 120  земельних ділянок,  водопостачання та водовідведення індивідуальне.   Вивіз сміття централізований із збиранням твердих побутових відходів в індивідуальні прибудинкові контейнери.

На території масиву діє цілодобова система відеоспостереження, що включає 24 зовнішню ІР-відеокамер, існує власна оптоволоконна мережа доступу в Інтернет.

Збудовано зупинку громадського транспорту поруч з масивом «Розсошанський».

Продовжується будівництво загальної бетонної огорожі масиву (збудовано 640 м).

На території кооперативу є магазин змішаної торгівлі “Добродій” 

УМОВИ ВСТУПУ

Для вступу в Кооператив власнику (користувачу)  земельної ділянки в межах масиву  необхідно подати Голові Правління заяву встановленого зразка, до якої додати ксерокопії паспорту, ідентифікаційного коду, документів, що підтверджують право власності (користування) на земельну ділянку (ксерокопію державного акту на земельну ділянку, інформаційної довідки або витягу з Держреєстру прав власності на нерухоме майно тощо), сплатити разовий вступний внесок  (6000 грн.), обов’язкові цільові внески (розроблення детального плану території – 1600 грн., загальний проект газифікації – 2200 грн., за підключення до електричної мережі – 75000 грн., за встановлення приладу обліку електричної енергії – 8000 грн., будівництво загальних проїздів (дороги по вулиці) – 12000 грн., будівництво мережі Інтернет та відеоспостереження – 5000 грн., будівництво загальної огорожі масиву  – 3000 грн., будівництво газової мережі – 12000 грн. (при її наявності на вулиці), в подальшому сплачувати щоквартальні членські внески (450 грн. у квартал) та дотримуватися Статуту ОК «Розсошанський».

У випадку придбання (отримання у власність) земельної ділянки, власник якої раніше  був членом ОК, розмір разового вступного внеску для нового члена ОК становить 1000 грн. При цьому обовязковою умовою вступу є погашення наявної заборгованості попереднього власника земельної ділянки по сплаті членських та цільових внесків (у разі наявності такої заборгованості).