Питання вулиці Абрикосова

By | 17 Лютого, 2020

Щодо облаштування вулиці Абрикосова в ОК «РОЗСОШАНСЬКИЙ»

До Голови Правління  ОК «Розсошанський» надійшли пропозиції щодо подальшого облаштування вулиці Абрикосова, зокрема будівництва дороги з одним варіантів покриття: бруківка або бетон або асфальт.

Для прийняття рішення з поставлених питань,  у березні 2020 року буде проведено Збори мешканців (власників ділянок) по вулиці Абрикосова  які брали участь у будівництві загальної дороги, бордюрів, загальних воріт та газової мережі по вулиці Абрикосова (Березова, 27) та письмове голосування (термін – до одного місяця) по наведених нижче питаннях. Результати письмового голосування буде оформлено окремим Протоколом згідно п.9.11.  Статут ОК «Розсошанський» .

Витяг з Статуту ОК «Розсошанський» «9.11. З окремих питань діяльності Кооперативу, що не пов’язані з відчуженням майна Кооперативу, допускається проведення голосування членів Кооперативу шляхом письмового опитування членів Кооперативу. При цьому термін, протягом якого проводиться опитування по одному питанню, не повинен перевищувати одного місяця. Результати письмового опитування оцінюються, як результати голосування Загальних зборів Кооперативу про що складається відповідний протокол».

Після голосування та прийняття рішень по окремих питаннях розпочнуться організаційні (збір грошей) та практичні (будівництво) заходи.

Дату та час Зборів буде доведено окремо SMS-повідомленням.

Для голосування пропонуються наступні питання:

  1. Який вид остаточного покриття Ви бажаєте для будівництва дороги по вулиці Абрикосова ?

Варіант відповіді: № 1 – Бруківка;  № 2 – Бетон з армуванням; № 3 – Асфальт

  1. Який спосіб фінансування будівництва дороги по вулиці Абрикосова Ви вважаєте правильним ?

Варіант відповіді: № 1 – Внесок на будівництво має бути пропорційним довжині проїзду по вулиці Абрикосова напроти власної земельної ділянки (сума залежить від довжини фасаду земельної ділянки)

№ 2 – Однаковий внесок на будівництво зі всіх учасників будівництва для мешканців (власників земельної ділянки) по вулиці Абрикосова

  1. Чи будете Ви брати участь у фінансуванні будівництва дороги напроти власної земельної ділянки та по вулиці Абрикосова в цілому (планування щебеневої основи, встановлення бордюрів та системи водовідведення, укладання остаточного покриття) у другому-третьому кварталі (квітень-вересень) 2020 року ?

Збір грошей та будівництво буде проведено по всій вулиці або за бажанням по групі окремих ділянок.

Варіант відповіді: Так або Ні

Голова Правління ОК «Розсошанський» Шупта О.М. 17.02.20 р.