Голосування щодо будівництва дитячої площадки та пункту охорони масиву ОК «Розсошанський»

By | 7 Червня, 2021

Щодо будівництва дитячої площадки та пункту охорони масиву ОК «Розсошанський»

На зборах мешканців вулиці Квітнева, що відбулися 04 червня 2021 року, всім власникам земельних ділянок та мешканцям масиву запропоновано взяти участь у будівництві дитячої площадки та стаціонарного пункту охорони масиву. Для вивчення питання Головою масиву буде проведено інтерактивне голосування. Попередньо узагальнена пропозиція для обговорення наступна:

Дитяча площадка:

Місце розташування згідно затвердженого Детального плану території – зелена зона поруч із центральним в’їздом, перехрестя вулиць Веселкова та Розсошанська.

Фінансування: за рахунок бажаючих взяти участь у будівництві, тобто за рахунок виключно добровільних внесків.

Реалізація: за час проведення інтерактивного голосування, ініціативна група (керівник – Калайда Ігор Михайлович) шукають підрядників (виконавця робіт), погоджують проект (євроогорожа, обладання – пісочниця, гойдалки, горки, лавки, бруківка, водовідведення, безпечне покриття тощо) та кошторис. Проект – пропозиція- буде розміщений на сайті до всіх мешканців масиву. Паралельно проводиться інтерактивне голосування (через месенджер Viber) та визначається кількість учасників фінансування для визначення розміру внеску на одну особу. Після збору достатнього розміру грошей здійснюється будівництво.

Стаціонарний пункт охорони

Місце розташування згідно затвердженого Детального плану території – поруч із центральним в’їздом біля КТП № 906 напроти магазину «Добродій» (в’їзд на вулицю Головна).

Фінансування: за рахунок бажаючих взяти участь у будівництві, тобто за рахунок виключно добровільних внесків.

Реалізація: за час проведення інтерактивного голосування, ініціативна група (керівник – Добжанський Олександр Ігорович) шукають підрядників (виконавця робіт), погоджують проект (приміщення охорони та його облаштування – меблі,  комп’ютер для моніторингу через 23 існуючих камери системи відеонагляду ОК «Розсшанський», автоматичний шлагбаум, приміщення вуличного туалету). Одночасно визначається юридична (або ФОП), що має здійснювати охорону (забезпечувати чергування) та місячний бюджет утримання. Проект – пропозиція- буде розміщений на сайті до всіх мешканців масиву. Паралельно проводиться інтерактивне голосування (через месенджер Viber) та визначається кількість учасників фінансування для визначення розміру внеску на одну особу. Після збору достатнього розміру грошей здійснюється будівництво. Після визначення місячного бюджету утримання пункту охорони та кількості бажаючих, визначається розмір постійного внеску на утримання пункту охорону. Для повної реалізації проекту централізованої охорони масиву необхідно добудувати периметр загальної бетонної огорожі (за рахунок загального неподільного фонду кооперативу влітку 2021 року запланованого добудувати 40 метрів погонних огорожі – праве крило від вулиці Абрикосова, 18 метрів погонних між вулицею Абрикосова і Виноградна та 22 метри погонних між вулицею Виноградна та провулок Розсошанський) та на кожному в’їзді на окрему вулицю  (за рахунок мешканців вулиці) необхідно встановити автоматичні ворота (по прикладу вулицю Абрикосова). Всі заїзди на ОК «Розсошанський» перебувають під відеонаглядом.

Інтерактивне голосування: Прохання до всіх мешканців масиву до 04 липня 2021 року через месенджер Viber у групах ОК «Розсошанський» «КТП 826», «КТП 827», «КТП 905», «КТП 906» та «КТП 907» надати повідомлення (відповідь) наступного змісту:

Прізвище та ініціали особи, що бере участь у голосуванні,

далі 

слово «ПЛОЩАДКА» та один з варіантів  (ЗА, ПРОТИ, УТРИМАВСЯ )

далі 

слово «ОХОРОНА» та один з варіантів  (ЗА, ПРОТИ, УТРИМАВСЯ )

Результати інтерактивного онлайн голосування та позиція кожного мешканця будуть подані на сайті ОК «Розсошанський»

 ПЕРЕКОНЛИВЕ ПРОХАННЯ ДО ВСІХ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК ТА МЕШКАНЦІВ МАСИВУ ОК «РОЗСОШАНСЬКИЙ» ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ГОЛОСУВАННІ !

З повагою, 

Голова Правління ОК «Розсошанський»  Шупта О.М.  07.06.2021 року