Пожежа на масиві ОК «Розсошанський»

By | 7 Жовтня, 2019

6 жовтня 2019 року, приблизно о 18-30 годин, на території масиву «Розсошанський» сталася надзвичайна подія – пожежа у двоповерховому будинку по вулиці Квітнева, 29/1, що належить родині Бондаруків. Завдяки вчасному виявленню факту горіння в будинку, професійним діям співробітників ДСНС України (пожежна охорона) та допомоги сусідів, пожежу було локалізовано та припинено. Свідками події стали мешканці вулиць Квітнева та Березова.

Причиною виникнення пожежі сталося загорання натяжної стелі на другому поверсі будинку в результаті нагріву від димоходу камінної топки. На щастя людських жертв та  поранених не має. Однак пошкоджено будинок та майно – вигорів другий поверх (три кімнати), пошкоджені вікна другого поверху та частина перекриття даху в будинку.

Переконливе прохання до всіх мешканців масиву суворо дотримуватися правил пожежної безпеки щоб зберегти себе, свою родину, близьких та оточення (сусідів), власне майно та майно сусідів від пожежі.

Для тих, хто готовий надати безповоротну допомогу родині Бондаруків (постійно  мешкають на масиві більше 2-х років, виховують двох дітей), повідомляю картковий рахунок (номер картки Приватбанку) власника будинку по вулиці Квітнева, 29/1 в ОК «Розсошанський» Бондарука Андрія Володимировича:

Картка Приватбанку 4149629399098482.

Отримувач:  Бондарук Андрій Володимирович

Голова Правління ОК «Розсошанський» Шупта О.М.