Питання вулиці Квітнева

By | 17 Лютого, 2020

Щодо облаштування вулиці Квітнева в ОК «РОЗСОШАНСЬКИЙ»

До Голови Правління  ОК «Розсошанський» надійшли пропозиції щодо подальшого облаштування вулиці Квітнева, зокрема будівництва дороги з покриттям бруківкою, будівництва окремого заїзду,  встановлення загального автоматичного шлагбауму або воріт та пункту охорони на в’їзді на вулицю Квітнева.

Для прийняття рішення з поставлених питань,  наприкінці лютого – на початку березня 2020 року буде проведено Збори мешканців (власників ділянок) по вулиці Квітнева, Веселкова, 1, та частини вулиці Березова (ділянки з №№ 1,1/1,1/2,1,3,2-4, які брали участь у будівництві загальної дороги та газової мережі по вулиці Квітнева) та письмове голосування (термін – до одного місяця) по наведених нижче питаннях. Результати письмового голосування буде оформлено окремим Протоколом згідно п.9.11.  Статут ОК «Розсошанський» .

Витяг з Статуту ОК «Розсошанський» «9.11. З окремих питань діяльності Кооперативу, що не пов’язані з відчуженням майна Кооперативу, допускається проведення голосування членів Кооперативу шляхом письмового опитування членів Кооперативу. При цьому термін, протягом якого проводиться опитування по одному питанню, не повинен перевищувати одного місяця. Результати письмового опитування оцінюються, як результати голосування Загальних зборів Кооперативу про що складається відповідний протокол».

Після голосування та прийняття рішень по окремих питаннях розпочнуться організаційні (збір грошей) та практичні (будівництво) заходи.

Дату та час Зборів буде доведено окремо SMS-повідомленням.

Для голосування пропонуються наступні питання:

  1. Чи будете Ви брати участь у фінансуванні будівництва дороги напроти власної земельної ділянки (планування щебеневої основи, встановлення бордюрів та системи водовідведення, укладання бруківки) у другому кварталі (квітень-червень) 2020 року ?

Збір грошей та будівництво буде проведено по групі окремих ділянок (Квітнева 1-7,2-6; Квітнева 9-11,8-10; Квітнева 13-17,14-18; Березова 1,1/1,1/2,1/3,2-4- Квітнева 29,29/1; Березова, 3, Квітнева 33-45, Квітнева 28-46).

Варіант відповіді: Так або Ні

  1. Чи будете Ви брати участь у фінансуванні будівництва загальної ділянки дороги довжиною 150 метрів (з урахуванням повороту) від центрального заїзду на масив до повороту на вулицю Квітнева (планування щебеневої основи, укладання бруківки, системи водовідведення) у другому-третьому кварталах (квітень-вересень) 2020 року ?

Будівництво по всій ділянці буде проведено після збору грошей та при наявності всієї необхідної суми.

Варіант відповіді: Так або Ні

  1. Чи будете Ви брати участь у фінансуванні будівництва окремого заїзду на вулицю Квітнева з асфальтованої дороги місцевого значення (передбачає перенесення (демонтаж) опори ПЛ-10 кВ, додатковий монтаж 2-х опор ПЛ-10 кВ, демонтаж та перенесення РКТП № 907 та КТП №907 ОК «Розсошанський Краєвид», демонтаж та перенесення  3-х підземних кабельних ліній напругою 0.4 кВ на довжину до 50 метрів, насипання заїзду, облаштування та планування щебеневої основи, встановлення бордюрів, укладання бруківки, облаштування системи водовідведення) у другому-третьому  кварталах (квітень-вересень) 2020 року ?

Будівництво буде проведено після збору грошей та при наявності всіє необхідної суми, а також після вирішення організаційних питання  ОК «Розсошанський Краєвид» (оформлення та погодження необхідних документів в Хмельницькому МРЕМ та ПАТ «Хмельницькобленерго» щодо перенесення КТП, опор, РКТ, кабелів, змін в проектній документації тощо)

Варіант відповіді: Так або Ні

  1. Чи будете Ви брати участь у фінансуванні будівництва та встановлення загального автоматичного шлагбауму для контролю заїзду на вулицю Квітнева у другому-третьому  кварталах (квітень-вересень) 2020 року ?

Місце встановлення автоматичного шлагбауму буде визначено за результатами голосування питань з №№2 та 3.

Варіант відповіді: Так або Ні

  1. Чи будете Ви брати участь у фінансуванні будівництва та встановлення загальних автоматичних воріт для контролю заїзду на вулицю Квітнева у другому-третьому  кварталах (квітень-вересень) 2020 року ?

Місце встановлення автоматичних воріт буде визначено за результатами голосування питань з №№2 та 3.

Варіант відповіді: Так або Ні

  1. Чи будете Ви брати участь у фінансуванні у другому-третьому кварталах (квітень-вересень) 2020 року  будівництва (облаштування) та у подальшому фінансуванні утримання окремого пункту охорони (оплати послуг охоронців) для повного (цілодобово) або часткового ( у денний або нічний час) контролю заїзду на вулицю Квітнева ?

Місце встановлення пункту охорони буде визначено за результатами голосування питань з №№2 та 3.

Варіант відповіді: Так або Ні

Окреме прохання до власників земельних ділянок з адресами: Квітнева, 29, Квітнева, 29/1, Квітнева, 31, Березова 1/1,1/2,1/3 та Березова, 2-4! Проїзд до Ваших земельних ділянок з щебеневим покриттям, збудований у 2015 році, в результаті будівництва на ділянках та використання будівельної техніки повністю зіпсований. Шар грунту (грязі), що утворився, автотранспортом переноситься на інші ділянки дороги по вулиці Квітнева, що викликає постійне обурення Ваших сусідів. Прохання зібратися окремо та вирішити дане питання.

Голова Правління ОК «Розсошанський» Шупта О.М. 17.02.20 р.