Питання вулиці Веселкова

By | 17 Лютого, 2020

Щодо облаштування вулиці Веселкова в ОК «РОЗСОШАНСЬКИЙ»

До Голови Правління  ОК «Розсошанський» надійшли пропозиції щодо подальшого облаштування вулиці Веселкова, зокрема будівництва дороги з покриттям бруківкою та встановлення загального автоматичного шлагбауму або розсувних воріт.

Для прийняття рішення з поставлених питань,  у березні 2020 року буде проведено Збори мешканців (власників ділянок) по вулиці Веселкова,  які брали участь у будівництві загальної дороги та газової мережі по вулиці Веселкова, та письмове голосування (термін – до одного місяця) по наведених нижче питаннях. Результати письмового голосування буде оформлено окремим Протоколом згідно п.9.11.  Статут ОК «Розсошанський» .

Витяг з Статуту ОК «Розсошанський» «9.11. З окремих питань діяльності Кооперативу, що не пов’язані з відчуженням майна Кооперативу, допускається проведення голосування членів Кооперативу шляхом письмового опитування членів Кооперативу. При цьому термін, протягом якого проводиться опитування по одному питанню, не повинен перевищувати одного місяця. Результати письмового опитування оцінюються, як результати голосування Загальних зборів Кооперативу про що складається відповідний протокол».

Після голосування та прийняття рішень по окремих питаннях розпочнуться організаційні (збір грошей) та практичні (будівництво) заходи.

Дату та час Зборів буде доведено окремо SMS-повідомленням.

Для голосування пропонуються наступні питання:

  1. Чи будете Ви брати участь у фінансуванні будівництва дороги напроти власної земельної ділянки (планування щебеневої основи, встановлення бордюрів та системи водовідведення, укладання бруківки) у другому-третьому кварталі (квітень-вересень) 2020 року ?

Збір грошей та будівництво буде проведено по групі окремих ділянок (Веселкова, 3-11, Веселкова, 2-10; Веселкова, 12-20, Веселкова, 13-21; Веселкова,22-28/1, Веселкова, 23-35 ).

Варіант відповіді: Так або Ні

  1. Чи будете Ви брати участь у фінансуванні будівництва загальної ділянки дороги довжиною 30 метрів (з урахуванням повороту) від центрального заїзду на масив до початку вулиці Веселкова, (планування щебеневої основи, укладання бруківки, системи водовідведення) у другому-третьому кварталах (квітень-вересень) 2020 року ?

Будівництво буде проведено після збору грошей та при наявності всієї необхідної суми.

Варіант відповіді: Так або Ні

  1. Чи будете Ви брати участь у фінансуванні будівництва та встановлення загального автоматичного шлагбауму для контролю заїзду на вулицю Веселкова у другому-третьому  кварталах (квітень-вересень) 2020 року ?

Будівництво буде проведено після збору грошей та при наявності всієї необхідної суми.

Варіант відповіді: Так або Ні

  1. Чи будете Ви брати участь у фінансуванні будівництва та встановлення загальних автоматичних розсувних воріт для контролю заїзду на вулицю Веселкова у другому-третьому  кварталах (квітень-вересень) 2020 року ?

Будівництво буде проведено після збору грошей та при наявності всієї необхідної суми.

Варіант відповіді: Так або Ні

Голова Правління ОК «Розсошанський» Шупта О.М. 17.02.20 р.